0

Kısa Açıklama: Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı PL/SQL ile Oracle veritabanı programlama eğitimidir.


Yayıncı: Cihan Özhan


Kursun Detaylı Açıklaması:

 • “Birisine bir şey öğretemezsiniz, ancak kendisinin onu keşfetmesine yardım edebilirsiniz.” {Galileo Galilei}

  Bu kurs Oracle veritabanını ve Oracle’ın programlama dili olan PL/SQL’i anlatmayı hedeflemektedir.

  ÖNEMLİ : Eğitmenin bu kurs ile hedefi Oracle veritabanı programlama yeteneklerini anlatmaktır. Ancak çeşitlilik olması ve öğrenciye daha fazla bilgi aktarmak adına Oracle DBA(Veritabanı Yönetimi) konularında da onlarca video hazırlamış ve anlatmıştır. Bu kurs adından da anlaşılacağı üzere bir veritabanı programlama kursudur. Oracle veritabanı ile ilgili mimari, kullanıcı işlemleri, alt yapı ve yönetimsel eğitimlerin tamamı veritabanı yönetimi konusudur. Ancak göreceğiniz üzere bu alanlarda da onlarca eğitim hazırlanarak eğitmen tarafından öğrencilerine sunulmuştur.

  Kurs ile birlikte öğreneceğiniz teknolojiler aşağıdaki gibidir;

  – Oracle Mimarisi   : Oracle servislerinden mimarisine kadar derinlemesine bir çok konuyu içerir.
  – Oracle SQL         : Standart SQL
  – Oracle PL/SQL    : Prosedürel SQL
  – Oracle SQL*Plus : Oracle firması tarafından geliştirilen konsol tabanlı istemci aracıdır.
  – Oracle SQL Developer : Oracle firması tarafından geliştirilen Oracle Developer IDE’sidir.
  – Oracle Apex         : Oracle Express Edition için geliştirilen web yönetim arayüzüdür.
  – Oracle Database Control : Oracle 11g ve sonrasında web yönetimini gerçekleştirmeyi yarayan gelişmiş yönetim arayüzüdür.

  KURS GÜNCELLEME POLİTİKASI :

  Yayınladığım kursların içeriklerini belirli aralıklar ile güncelliyorum. İzlediğim politika ise aşağıdaki gibidir :

  Mevcut yazılım projelerim haricinde bilgi paylaşımı sağlamak için kurslar üretiyorum… Bunların sayısı bu yıl içerisinde ciddi oranda artacak… Zaman ve emek yönetimi açısından artık “beğeni kadar güncelle” yöntemini uyguluyorum. Yani eğer kurslara puanlama yaparsanız, bu kursların takipçilerinin daha fazla eğitim istediğini düşünerek belirli aralıklarla bu kursları güncelleyeceğim. Eğer beğeni sayısı az ya da yeteri kadar olmazsa, bu kurslar herhangi bir güncelleme olmadan mevcut içeriklerle yayınlanmaya devam edecektir. Eğer satın aldığınız kursun güncellenerek size daha fazla değer katmasını isterseniz, bu isteğinizi bana ileteceğiniz en doğru yol puanlama sistemidir.

[boombox_download_button file_url=”” external_url=”https://www.udemy.com/course/oracle-plsql-programlama/?couponCode=1FA571813CEB62573049″]Kursu Al[/boombox_download_button]


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.