0

Kısa Açıklama: Node.js Anlık Mesajlaşmanın nasıl olduğuna dair güzel bir örnek göreceksin.


Yayıncı: Olcay kalyoncuoğlu


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu eğitim ücretsiz olarak yayınlanmaktadır ve Udemy’nin  kararı neticesinde ücretsiz eğitimlerin toplam video uzunluğu maksimum 2 SAAT olmaktadır. O sebeple bu süreyi iyi kullanarak, gerekli tüm detayları ve örnekleri yapmaya çalışacağız. Eğitimi izlerken, biraz biliyorsanız aklınıza   “Şöyle olsaydı” “Şu yöntem yapılsaydı” gibi düşünceler gelebilir. Yazılımda her yapılan işlemin en az 2-3 adet farklı yapılabilme yöntemi vardır, bunların hepsini bildiğimi ve eğitim süresinin kısıtlı olduğunu lütfen unutmamanı rica ediyorum.

Bu eğitimde node.js kullanarak CHAT SİSTEMİ oluşturacağız. Bu örnek, şuan piyasada kullanılan bu tarz sistemlerin temelini oluşturmaktadır. Kısıtlı olan bu zaman zarfında eğitim, olabildiğince detaylı anlatılmaya çalışılmış ve sana bir fikir verebilmesi için oluşturulmuştur.

Eğer daha önce NODE.js görmediysen ve bilmiyorsan da keyif almak için izleyebilirsin.


Bu kurs kimler için uygun:
Nodejs anlık işlemleri öğrenmek isteyenler
Socket io sistemini merak edenler


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.