0

Kısa Açıklama:
Hayatınızı nasıl mümkün olan en mutlu şekilde yaşayabileceğinizi keşfedin!


Yayıncı:
Ahmet Akif Töre


Kursun Detaylı Açıklaması:

Daha mutlu olmak ister misin, peki neden bir türlü mutlu olamadığını bilmek ister misin?

Hayatınızda daha fazla mutluluk istiyorsanız, bu kurs sizin için iyi bir yol olacaktır. Bu kursta sizlerle birlikte mutsuzluğumun altında yatan sebepleri anlayacak, irdeleyecek, bunlara birer çözüm bulacak, anlamlı bir hayat kuracak, mutluluğun bileşenleri anlayacak, temel mutluluk problemlerimize farklı bir perspektiften bakacak ve bundan çok daha fazlasını öğrenerek hayatımızı  mümkün olan en mutlu şekilde yaşayabileceksiniz.


Bu kurs kimler için uygun:

  • Mutlu olmak isteyen ve bu konuyu daha ayrıntılı anlamak, incelemek ve kavramak isteyen herkes.


Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.