0

Kısa Açıklama: EN ÖNEMLİ KONULAR VE EN ÖNEMLİ 50 FORMÜL ,GRAFİKLER VE 1 DASBOARD


Yayıncı: Bilişim RÜZGARI


Kursun Detaylı Açıklaması:

MERHABA ARKADAŞLAR

DAHA ÖNCE “MS EXCEL A’danZ’ye FULSET(GRAFİK-Pivot Tab-DASHBOARD DAHİL)” VE “MS EXCEL VBA (MAKRO)EĞİTİMİ FULLSET” KONULU İKİ EĞİTİMİ SİZLERE SUNDUM. ANCAK BAZI ARKADAŞLARIN ZAMAN SORUNU YAŞADIĞINI VE BİRÇOK ARKADAŞINDA EXCEL BELİRLİ ORANDA KULLANDIĞINI BUNA RAĞMEN TAM OLARAK KONULARA HAKİM OLAMADIKLARINA ŞAHİT OLDUM.İŞTE TAM DA BU DURUMDA OLAN ARKADAŞLAR İÇİN BU KURSU OLUŞTURUYORUM.

EXCEL TÜM ZAMANLARIN EN KULLANIŞLI VERİ YÖNETİM UYGULAMASIDIR VE HER BİLGİSAYARDA BULUNUR . BU ŞU ANLAMA GELMEKTEDİR HERKES EN AZ BU SET İÇERİĞİ KADAR EXCEL ÖĞRENMESİ GEREKİR. SİZLERDEN İSTEDİĞİM TÜM KONULARI HAZIRLADIĞIMIZ UYGULAMA İLE GÖZDEN GEÇİRMENİZ VE İHTİYAÇ HALİNDE SORU SORMANIZ..

NOT: BU KURS GÜNÜMÜZDE EN BÜYÜK SORUN OLAN ZAMAN YÖNETİMİNİN ÜSTESİNDEN GELMEK İÇİN OLUŞTURULMUŞTUR.İHTİYACA GÖRE YENİ EKLEMELER YAPILACAKTIR. EXCEL’İ TÜM DETAYLARI İLE GELİŞMİŞ UYGULAMALAR EŞLİĞİNDE SIFIRDAN ÖĞRENMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR. “MS EXCEL A’danZ’ye FULSET(GRAFİK-Pivot Tab-DASHBOARD DAHİL)”  ADLI KURSUMUZU, EXCEL DE YETERLİ OLDUĞUNA İNANAN ARKADAŞLARA İSE  “MS EXCEL VBA (MAKRO)EĞİTİMİ FULLSET” ADLI PROFESYONEL OLARAK HAZIRLANMIŞ KURSLARIMIZI ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM..


Bu kurs kimler için uygun:

EXCELİ UNUTUP HATIRLAMAK İSTEYENLER
EKSİK OLDUĞU KONULARI TESPİT ETMEK İSTEYENLER
ZAMANIM YOK AMA ÖĞRENMEK ZORUNDAYIM DÜŞÜNCESİNDE OLANLAR
EXCEL SİZİN İHTİYACINIZA NE KADAR UYGUN MERAK EDENLER


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.