0

Kısa Açıklama:
A’dan Z’ye Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Illustrator Eğitimi


Yayıncı:
Mustafa Hikmet Aydıngüler


Kursun Detaylı Açıklaması:

Burada yer alan dersleri adım adım izleyerek temel düzeyden ileri düzeye Adobe Illustrator ile grafik tasarımı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Videolarda yer alan eğitim içerikleri; Illustrator’de 2 ve 3 boyutlu çizime dair uygulama ve pratik bilgilere dayanmaktadır.

Eğer sende grafik tasarım alanında kullanılan en iddialı yazılım olan Adobe Illustrator CC programına meraklıysan burada yer alan eğitimler tam olarak senin için.

Daha ileri Illustrator bilgisi edinmek istiyorsan piyasada yer alan ve Abaküs Yayınları tarafından yayınlanmış olan Illustrator CC isimli kitabımı satın alabilir ve gerek teorik gerekse pratik bilgilerini geliştirebilirsin.


Bu kurs kimler için uygun:

  • Grafik tasarıma ilgi duyan her kişi
  • Grafik Tasarım, Görsel İletişim ve Animasyon Bölümlerinde Okuyan Öğrenciler
  • Çizime ilgi duyan herkes.
  • Teknik çizime ilgi duyan kişiler
  • İllüstrasyon çizmeye meraklı kişiler
  • Karikatür, karakter tasarımı ve arayüz çizimi gibi tasarım üreünlerini üretmek isteyen kişiler
  • Çizgi Film ve Animasyon Bölümlerinde okuyan öğrenciler.


Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.