0

Kısa Açıklama: Bu kursumuzla Filemaker’e bir giriş yapın. Kursumuz 2 saati geçtiği için bazı videoları göremiyeceksiniz.


Yayıncı:Behlül Akkoç


Kursun Detaylı Açıklaması:

 

Bu kursumuzda Filemaker ile geliştirdiğiniz bir uygulamayı nasıl ağ ve internet paylaşıma açacağınızı öğrenme imkanı bulacak ve Filemaker’ın temellerini atmış olacaksınız.

Bu kursumuzda Muhasebe adında bir uygulama yaptık. Muhasebenin stok, cari ev satış modüllerini tek tek ele aldık. Sonra bunu serverda nasıl paylaşıma açacağımızı anlattık.

Bu kursu geliştirmek isterseniz Filemaker ailesini daha detaylı bir şekilde ele alan “Sıfırdan en üst düzeye kadar Filemaker öğrenin” adlı kursumuz tam da size göre.

Başarılar diliyorum.


 


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.