0

Kısa Açıklama: Fikirden Üretime KiCad ile PCB Tasarımı Nasıl Yapılır Beraber Öğrenelim!


Yayıncı: Hakan Uckus


Kursun Detaylı Açıklaması:

Gittikçe yaygınlaşan, kamu lisanslı, açık kaynak kodlu bir PCB tasarım programı olan KiCad ile, bir PCB fikirden ele alınıp nasıl üretim safhasına getirilebilir, bu kursta anlatılmaktadır.

KiCad’i bir PCB tasarım programı olarak en cazip kılan özellikleri; ücretsiz olması, gönüllü geliştiriciler tarafından sürekli geliştiriliyor olması ve profesyonel PCB tasarımı yapılabiliyor olmasıdır.

Bu bağlamda KiCad profesyonel iş hayatında kullanılan bir PCB tasarım programıdır.


Bu kurs kimler için uygun:

Elektronik ile ilgilenen herkes
NOT:buğra ayan telegram kanalından alınmıştır


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.