0

Kısa Açıklama:
HTML&HTML5


Yayıncı:
Bi’DoluYazılım


Kursun Detaylı Açıklaması:

Html ve Html5 ile web tasarımı içi gerekli olan altyapı bu kursta verilmek istenmiştir. Birinci bölüm kısa bir giriş bölümünden oluşmaktadır. İkinci bölümde ise HTML elementleri hakkında bilgiler verilmiştir. Üçüncü bölümde liste ve tablo elementleri açıklanarak, küçük bir ana menü örneğinin HTML list yardımıyla nasıl yapılacağı açıklanmıştır. Dördüncü bölümde HTML dokumanına eklenebilecek media elementleri gösterilmiştir.  Beşinci bölümde HTML form elementleri ve input elementleri tek tek açıklanmış ve bu elementlerin aldığı attribute’lar (özellikler) gösterilmiştir ve örnek bir PHP uygulaması yapılmıştır. Son bölümde ise HTML ile ilgili ek bilgiler anlatılmıştır.


Bu kurs kimler için uygun:

  • Web tasarım ve yazılım konularında kendini geliştirmek isteyenler


Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.