0

Kısa Açıklama:
Hijyen Eğitimi


Yayıncı:
Şahin KARAOĞLAN


Kursun Detaylı Açıklaması:

Kişisel Hijyen, Kişisel Temizlik Kuralları ve Hastalıkların Hangi Yollarla Bulaştığı ana başlıkları altında icra edilecek olan bir eğitimdir.

Hemen hemen herkes hijyen hakkında yeterli bilgiye sahip olduğunu düşünür. Ama günlük hayatımızda uygularken büyük çoğunluğumuz bir noktada bazı konuları farkında olmadan ya da bilgi eksikliğinden kaynaklı atlayabilmektedir. Bu eğitim o atlanabilecek noktaları tespit etmek ve hem toplum olarak hem de bireysel anlamda hijyen kurallarını kavrayabilme açısından oluşturulmuştur.

ÖNEMLİ: Bu eğitim MEB tarafından verilen eğitimle karıştırılmamalıdır. Tamamen gönüllük esasına göre hazırlanmış ve izleyen kişileri kişisel ve toplumsal ve kişisel hijyen alanında bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır. MEB Onaylı Sertifikalı eğitim için, MEB Onaylı ve yetkilendirilmiş kuruluşlara müracaat edilmesi gereklidir.


Bu kurs kimler için uygun:

  • Toplum sağlığı ve kişisel sağlık açısından herkesin bu bilgileri öğrenmesi gereklidir.Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.