Evden Çalışanlar İçin Google Benim İşletmem (My Business) (Udemy Ücretsiz Kurslar)

Bedava Udemy Kursları
Ücretsiz Udemy Kursları


Kısa Açıklama:
İşletmenizi Google Haritalar’da nasıl büyüteceğinizi öğrenin


Yayıncı:
Baris Ozhan


Öğrenecekleriniz:

  • Bir Adres Olmadan Google Haritalar Listesi Oluşturmak
  • Google Tarafından Sunulan Ücretsiz Web Sitesi Oluşturun
  • Yerel Sitelerde 10 İlan Daha Oluşturun

Kursun Detaylı Açıklaması:

Serbest bir işiniz mi var? Emlakçı, tesisatçı, boyacı mısınız? Veya evden iş mi yapıyorsunuz?  Bu eğitim tam size göre, işinizi Google Haritalar’da listeleyip potansiyelinizi hemen büyütebilir ve Google tarafından sağlanan ücretsiz bir yerel web sitesine sahip olabilirsiniz. Ayrıca adres bilgilerinizi paylaşmak zorunda değilsiniz. Bonus olarak, işinizi daha farklı mecralarda listelemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir çok dizin daha eklendi. Dünya genelinde önemli konum dizinleri bölümünde bulabilirsiniz. Bu, işletmenizi büyütmek için en düşük bütçeli harika bir yoldur.

Mobil kullanıcıların % 70’i, gereksinimlerini karşılayacak bir hizmet / işletme bulmak için Google haritalarına güveniyor.

Eğitim boyunca size rehberlik edeceğim ve bir işletme mağazasına sahip olmanın sıkıntılarını yaşamadan Google’da tam olarak optimize edilmiş, hizmete dayalı bir haritaya ve mini siteye sahip olmanız için gerekenleri açıklayacağım.

Kursumuza Google My Business hakkında yeni özellikler eklenmeye devam edecektir. Takipte kalınız.


Bu kurs kimler için uygun:  • Evden İş Yapanlar
  • Mobil (Serbest) İşletme Sahipleri
  • Emlakçılar


Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifikaBize Destek Olun!

Atakan Lafcı

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir