0

Kısa Açıklama: Girişimcilere Özel! El yapımı ürünlerin var ama satacak yerin yok, Nasıl satacaksın?


Yayıncı: Erkin Erol


Kursun Detaylı Açıklaması:

Özellikle kadın girişimcilerden gelen sorular üzerine Türkiye’de ve globalde olan Etsy ve miamanonun temel olarak başvuru ve süreç yönetimlerini ele aldım. Covid-19 sürecinde ücretsiz kaynak desteğim devam ediyor. Eğer bir ürettiğiniz ürünü yarın satışa koymak isterseniz, hemen bu süreç yönetimini izleyin. E-ticarete adım adım yükselmenin ilk adımı olarak bu video başucu eğitimi olacak. Deneyimlerinizi küçük adımlar ile büyük kulvarlara taşıyabileceksiniz.


Bu kurs kimler için uygun:

Girişimciler


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.