0

Kısa Açıklama:
Aradığız kişilerin, firmaların e-maillerini toplu yada bireysel olarak kolayca bulun ve e-mail gönderin.


Yayıncı:
Samet Metin Karaman


Kursun Detaylı Açıklaması:

2019’da ister müşteri olun, ister iş arayın, ister ürün ister hizmet satın, artık hedeflediğiniz kişilere ulaşmak çok kolay. Günümüz teknolojisinde en verimli iletişim araçlarından birisi olan e-mail ile satışlarınızı arttırabilir, yeni müşteriler bulabilir, hep girmek istediğiniz işe girebilir, potansiyel müşterilerinize tanıtım yapabilirsiniz. E-Mail marketing’in bilinmeyen gizli yöntemleri kullanarak bir gün içinde tonlarca e-posta kimliği almaya hazır olun. Kimsenin size söyleyemeyeceği nihai sırlar.

Hiç bir önkoşul bulunmamaktadır. İşletmenizi, ürününüzü veya web sitenizi bir üst seviyeye taşımak için bu tekniği sıfırdan öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

Işıklar için hazır mısın? Kamera? Aksiyon?

Ardından “E-posta Pazarlama Hack’lerı: E-posta Kimlikleri Çok Büyük Bir Liste Oluştur” eğitimine kaydolun. kaybedecek zaman yok.


Bu kurs kimler için uygun:

  • Küçük işletmeler
  • Büyük işletmeler
  • Bireysel girişimciler
  • Bireysel üreticiler
  • İş Arayanlar
  • Ek gelir yaratmak isteyenler


Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.