0

Kısa Açıklama: Amazon ile e-ihracatın avantajlarını görüp satış yapmanız için neler yapmanız gerektiğini öğrenin


Yayıncı: Burak Seyman


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu kursu 2019’da Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri’nde ihracatçılara yönelik olarak hazırladığımız E-ihracat ve Amazon’da Satış eğitiminden derledik. Konuya ilgili daha fazla kişiye fayda sağlaması için ücretsiz olarak paylaşıyoruz.


Amazon ile e-ihracat Türkiye’deki şirketler için büyük fırsatlar sunuyor. Amazon yurtdışı pazar yerlerinde satış yaparak hem döviz kazanabilirsiniz hem de daha fazla harcama yapan daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.

Türk şirketleri uzun bir süredir Amazon ABD pazar yerinden satış yapabiliyordu. 2019 yılında Amazon’un Türk şirketlerine Avrupa’daki 6 pazar yerine doğrudan satış yapma imkânı getirmesi ile kara sınırımız olan Avrupa’ya da e-ihracat son derece kolaylaştı. Artık Amazon Birleşik Krallık ve Amazon Almanya gibi büyük pazar yerlerinde de Türkiye’deki şirketinizle satış yapabileceksiniz.

Bu kursta e-ihracat için pazar yerinin avantajlarını, Amazon’un sunduğu fırsatları ve Amazon’da satış için neler yapabileceğinizi öğreneceksiniz.


Bu kurs kimler için uygun:

Amazon ile Türkiye’den ABD veya Avrupa’ya e-ihracat yapmak isteyenler


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.