0

İngilizce Seviyeli Haberler, bu haberler İngilizce olarak daha basit olup amacı sizin okuyarak İngilizce öğrenmenizi sağlamak. İngilizce Seviyeli Haberler, her seviyenin bir anlamı vardır.


Level 1 News in English

California is a state in the USA. Its southern outskirt is with Mexico. California has 360 soldiers at the outskirt. California wants to move the soldiers away. They will accomplish something different. For instance, they can battle fires.

The Californian representative discussions about this arrangement. He says that there is no issue at the outskirt. He says that it is Trump’s political theater. Political auditorium is the point at which a pioneer directs sentiments toward get individuals to need to tail the person in question. He wouldn’t like to be a piece of his theater.


Türkçe Seviye 1 Haber

Kaliforniya ABD’de bir eyalettir. Güney eteklerinde Meksika vardır. Kaliforniya’nın olay yerinde 360 askeri var. Kaliforniya’nın askerleri uzaklaştırmak istiyor. Farklı bir şey başaracaklar. Örneğin, yangınlarla savaşabilirler.

Kaliforniya temsilcisi bu plandan bahsediyor. Sınırda bir sorun olmadığını söylüyor. Trump’ın siyasi tiyatrosu olduğunu söylüyor. Politik tiyatro, bir liderin insanları takip etmesini sağlamak için bir şeyler söylediği zamandır. Tiyatrosunun bir parçası olmak istemiyor.


Haberlerin Seviyeleri:

Seviye 1 Haberler

Seviye 1 haberler en basit ingilizce seviyesine sahiptir.

Seviye 2 Haberler

Seviye 2 haberler giriş-orta ingilizce seviyesine sahiptir. Kelimeler seviye 1 habere göre daha zordur.

Seviye 3 Haberler

Seviye 3 haberler orta ingilizce seviyesine sahiptir. Kelimeler artık daha komplike haldedir.

Dünyadan Haberler

Dünyadan haberler kısmında ise artık belli bir seviyenin üstüne çıkmış arkadaşlarımız için İngilizce haberleri paylaşacağım. Bu bölümde şimdilik Türkçe çeviri Olmayacak. Takılan arkadaşlar özelden yazabilir. Hepinize iyi İngilizce çalışmaları dilerim:)


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.