0

Kısa Açıklama:
Web Tasarım


Yayıncı:
Bi’DoluYazılım


Kursun Detaylı Açıklaması:

Birinci eğitim setimiz olan HTML&HTML5 Sıfırdan Kapsamlı Eğitim Seti’nin devamı niteliğinde olan CSS&CSS3 Sıfırdan Kapsamlı Eğitim Seti, yalın ve basit anlatımıyla CSS ile ilgili özellikleri gereksiz detaya kaçmadan, anlaşılır bir şekilde öğrenciler ile buluşturmayı hedeflemiştir. Toplam üç bölüm, 41 ders ve yaklaşık 6 saatlik eğitim içeriğine sahiptir. İlk bölümde temel CSS özellikleri anlatılmış, ikinci bölümde CSS konumlandırmaları tanımlanmış ve son bölümde de animasyon, transition gibi gelişmiş CSS özellikleri aktarılmıştır. Herkese iyi çalışmalar dilerim.


Bu kurs kimler için uygun:

  • Web tasarımı konusunda ilgili ve kendini geliştirmek isteyenler


Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.