0
3 Paylaşım

Brain Dimension|| Beyin Boyutları- İngilizce Seviyeli Haberler|| Level News

Brain Dimension,İngilizce seviyeli haberlerle seviyenizi geliştirmeye çalışıyoruz. Bugünkü seviyeli haberimiz Brain Dimension yani Beyin Boyutları. Beynin boyutunun insanlarda kötü davranışa sebep olup olmadığını inceledik. Daha fazlası için haberi okuyabilirsiniz. Ayrıca bizi instagramdan takip edebilirsiniz.

In English

Antisocial people may have smaller places of the brain. Brains of criminals are different from the brains of non-criminals.Researchers looked at 672 people aged 7 to 26. Eighty of them were antisocial from their early teens. Places of their brain were more little.

The study could help doctors figure out antisocial attitude. People may attitude badly due to their brain size. A researcher said it was a kind of inability and we needed to be more polite to these people. Another researcher said doctors could help to stop antisocial attitude. She said these people needed more help.


Türkçe

Antisosyal insanların beyninde daha küçük bölgeler olabilir. Suçluların beyinleri, suçlu olmayanların beyinlerinden farklıdır. Araştırmacılar 7 ila 26 yaş arasındaki 672 kişiye inceledi.  Bunlardan sekseni genç yaşlardan itibaren antisosyal idi. Beyninin bölgeleri daha küçüktü.

Araştırma, doktorların antisosyal davranışları anlamalarına yardımcı olabilir. İnsanlar, beyin boyutlarından dolayı kötü davranabilirler. Bir araştırmacı, bunun bir tür engel olduğunu ve bu insanlar için daha nazik olmamız gerektiğini söyledi. Başka bir araştırmacı, doktorların antisosyal davranışları durdurmaya yardımcı olabileceğini söyledi. Bu insanların daha fazla desteğe ihtiyacı var dedi.


 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
3 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.