0

Kısa Açıklama:
SEO’ya yeni başlayanlar için harika bir kurs + SEO uyumlu ve LSI makale yazımı + Güncel, kaliteli, bilgi dolu dokümanlar


Yayıncı:
Gürkan Aksoy


Kursun Detaylı Açıklaması:

2020 yılında SEO eğitimi almak ve en güncel bilgilere ulaşmak istiyorsanız doğru kurstasınız. 0’dan ileri seviyeye SEO eğitimi ile istediğiniz tecrübeye çok kısa zamanda ulaşabileceksiniz.

İnternet sektörünün her geçen gün geliştiğini biliyor ve bu gelişimin, bu güncelliğin içinde yer almak mı istiyorsunuz? Web site işlerini seviyor fakat projelerinizi istediğiniz noktalara getiremiyor musunuz? Bunun başlıca sebebi tecrübe ve bilgi eksikliğidir. Tecrübe eksikliği zamanla gitse de bilgi eksikliği her zaman kapanmayabilir. Bu yüzden SEO ile ilgili bilgileri alırken çok fazla kaynaktan yararlanmalı, güncelliği böylece yakalamalısınız.

Bir web sitesi açtınız fakat arama motorlarında (Google, Yandex…) bir türlü kendi web sitenizi göremiyor ya da istediğiniz yerlere gelemiyorsunuz. Search Engine Optimization, kullanıcıların isteklerini yerine getirmek için birtakım algoritmalardan faydalanır ve arama motorlarının bu algoritmalarına ayak uydurabilirseniz de istediğiniz yerlere kolayca gelebilmenizde sizlere yardımcı olur. Geniş kapsamlı, zorlu ve güncelliğin takip edilmesinin önem arz ettiği bu konu ile yeni bir bilgi edinmenin yanı sıra artık web sitelerinizde daha başarılı olabileceksiniz.

Kurs geneli sözel olduğundan dolayı bir kağıt almanız ve bu kağıda notlar çıkararak zaman zaman bu notlara göz atmanız, araştırmalar yapmanız gerekecektir. Diğer türlü sadece dinlemeyle kısa bir sürede bilgiler uçuşup gidecektir.

Toplam 40 dersin bulunduğu kursumuz her geçen gün kendini güncellemeye ve eşsiz bilgiler sunmaya devam edecektir. İçerikler ve editlemeler konusunda her geçen gün yenilikler yapmaktayım. Yakın zamanda eklemelerin yapılacağı dersler: (İstekleriniz doğrultusunda konular da eklenir. Kursun keyfini çıkarın 🙂 Bildirimlerle en hızlı şekilde haberler iletilecek ve kampanyalarla da sizlere güzellikler yapacağız)

 • Eklentiler ile Optimizasyon (Site Hızlandırma bölümü için daha birçok ders)
 • Black Hat SEO
 • White Hat SEO
 • Search Console Kullanımı
 • Anchor Text
 • SSL Sertifikasının Seo’ya Katkısı
 • Uzun Kuyruklu Anahtar Kelimeler (Long Tail) (Strateji ve analiz bölümü için…)
 • Veritabanı Optimizasyonu (Site Hızlandırma bölümü için daha birçok ders)
 • 301 Yönlendirilmesi nasıl yapılır?
 • Sıralama Takibi Araçları ve Kurs Öğrencilerine Özel %50 İndirim Fırsatı (Strateji ve analiz bölümü için…)

Bu kurs kimler için uygun:

 • Website projelerinde başarılı bir şekilde ilerleme kaydetmek isteyenler
 • Kendi sitelerinde, satışını yapacağınız farklı sitelerde ya da tanıdıklarınızın bilgiye ihtiyaç duyduğu anda SEO ihtiyacını gidermek ve başarılı bir izlenim vermek isteyenler için uygun bir kurstur. Güncelliğini koruyan ve SEO ile alakalı detaylara inmek isteyen kişiler adına güzel bir başlangıç diyebiliriz.


Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.