0

Kısa Açıklama: Baştan Sona AutoCAD


Yayıncı: :: Deniz Aslan


Kursun Detaylı Açıklaması:

Gereksinimler

  • Temel bilgisayar bilgisi yeterlidir.

Açıklama

AutoCAD’i sıfırdan öğrenmenizi sağlayacak bir kurstur.

Bu kurs ne hakkında?

Bu kurs, bu yazılımla çalışmak için ihtiyaç duyacağınız neredeyse tüm konuları içeren tam uzunlukta bir AutoCAD 2019, ve 2021 öğrenme paketidir. Kurs, yeni başlayanların yanı sıra kendini geliştirmek isteyen kullanıcılar için de tasarlanmıştır.

Yeni başlayanlar dersi derhal takip ederek yazılımı sıfırdan öğrenmeye başlayabilirler. Tecrübeli bir AutoCAD kullanıcısı da bu kursu çok kapsamlı bulacaktır ve temel konuları geçerek bir sonraki bölümü seçebilir.

Uygulama için çizimler

Uygulamalar, her alanda insanın yararlanması adına çeşitlendirilmiştir. Makine parçasından futbol topuna, dişli sisteminden mimari çizime kadar bir çok örneğe yer verilmiştir.

Sorular için eğitmen desteği

Öğrencilerin kursla ilgili soruları olacağını ve bunun sağlıklı bir öğrenme süreci için gerekli olduğunun farkında olarak 7/24 destek sunulacaktır.

Burs stabil bir kurs olmayıp sürekli videolar eklenerek büyümeye devam edecektir. Öğrencilerin de ders isteklerini karşılamak adına istek videolar da çekilecektir.

Bu kurs kimler için uygun:

  • AutoCAD hakkında ön bilginiz yoksa ve birçok pratik içeren kapsamlı bir kurs istiyorsanız bu kurs tam size göre.
  • Eğer becerilerini geliştirmek ve yeni ve ileri konuları AutoCAD’de öğrenmek isteyen çalışan bir profesyonelseniz, o zaman bu kurs tam size göre.
Bu kurs kimler için uygun:
  • İnşaat Mühendisleri, Makine Mühendisleri, Mimarlar, Elektrik Elektronik öğrencileri, Teknikerler ve tasarım ile ilgilenen herkes

 


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.