0

Kısa Açıklama:
Profesyonel olarak video düzenleyin


Yayıncı:
Celil Yazıcı


Kursun Detaylı Açıklaması:

Hobi olarak video düzenleme programları uğraştınız ve şuana kadar kendini tekrarlayan bir çok Premiere Pro eğitimi izlediniz. Sürekli Programın arayüz tanıtımları ve sektörde en çok bilinen efektleri yaptınız durdunuz . Gerçekten video düzenleme bu muydu? Bu eğitim videolarının içinde klasikleşen anlatımlardan uzan sürekli video güncellemesi gelen ve size ekstra gelir sağlayacak bir video serisi ile karşınızdayım.

2010 yılından itibaren Profesyonel olarak video kurgu ve düzenleme konularında çalıştım. Bu sektör hakkında oldukça değerli bilgiler edindim. Bu video içeriklerinde de bu bilgileri sizinle paylaşacağım. Paylaşım yaparken oldukça şeffaf ve detaylı olmaya özen gösteriyorum. Sadece yüzeysel Premiere Pro anlatmayıp kamera tekniklerinden ve özelliklerinden bunun Premiere pro ‘ya etkisinden,kullanılan codec’lerin tiplerine ve yüzlerce Premiere Pro Püf noktalarını da bu videolar da bulabileceksiniz.

Her video birbirinden bağımsız ve videolar çok detaylı işlenmekte. Bu başlangıçta çok bilgi yağmuruna maruz kalmanız demek ama birtakım şeyleri anlamasanız dahi dinleyin daha sonra farklı bir konuda beyniniz bunları birleştirip öğrenme sürecinize faydalı olacaktır.


Bu kurs kimler için uygun:

  • Video kurgu veya edit programlarını öğrenerek sektörde para kazanmak isteyen kişiler
  • Gerçekten klasik öğreti biçimlerini reddeden ve uygulamalı olarak dersleri öğrenmek isteyen öğrenciler
  • Hobi olarak ilgilendiği video düzenleme programında Profesyonel seviyeye gelmek


Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter
Telegram


Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Temmuz 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

Unuseful Unuseful
0
Unuseful
Useful Useful
0
Useful
hate hate
0
hate
love love
0
love

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.