Adobe Photoshop Manipülasyon Eğitim Seti

Ücretsiz Udemy Kursları


Kısa Açıklama: Fotoğraf üzerinde manipülasyon işlemleri


Yayıncı: Oktay Karakaya


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu dersimizde öğreneceğimiz manipülasyonlar aşağıda listelenmiştir.

  • Dağılma Efekti (Dissolution Effect)
  • Çatlaklık Efekti
  • El Üzerinde Ateş
  • Ampul ve Balık

Gerekli dosyalar her video ile birlikte verilmiştir. Bu dosyaları indirip video izleyerek çalışabilirsiniz ya da bu dosyaları internet üzerinden de temin edebilirsiniz. Verilen dosyalardaki fotoğraflar video ile birebir örtüşmeyebilir.

Farklı eğitim videoları ile yine karşınızda olacağım. İyi çalışmalar dilerim.


Bu kurs kimler için uygun:
Grafik tasarıma meraklı herkes[boombox_download_button file_url=”” external_url=”https://www.udemy.com/course/adobe-photoshop-manipulasyon-egitim-seti/”]Kursu Al[/boombox_download_button]


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifikaBize Destek Olun!

Atakan Lafcı

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir