0

Kısa Açıklama: Temel Photoshop Bilgilendirmesi


Yayıncı: Emine ACAR


Kursun Detaylı Açıklaması:

Kursumuzun amacı Adobe Photoshop CS6 programının bizlere sunmuş olduğu grafik işlemlerini projelerinde kullanmak isteyen ya da bu alana ilgisi olan bireylere basit ve açık bir şekilde temel düzeyde anlatmaktır. Tasarım yaratıcılık gerektirir. Kursumuzda verilen basit ve açık eğitim sonunda öğrenilen bilgileri yaratıcılık düzeyiniz ile birleştirip hayallerinizdekini tasarlamak sizlerin ellerinde. Gözlerinizi kapattığınızda zihninizde canlanan resmin çalışma alanına aktarılması dileğiyle…Başarılar !


Bu kurs kimler için uygun:

Kurs kullanımı herkese açıktır.


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.