0

Kısa Açıklama: WordPress ile kodlama bilmeden istediğiniz türde bir siteyi nasıl kolay ve ucuz bir şekilde yapabileceğinizi öğrenin


Yayıncı: : İsmail KURT


Kursun Detaylı Açıklaması:

WordPress, php yazılım dili ile herhangi bir kodlama veya web tasarım deneyiminiz olmadan bile inanılmaz internet siteleri yapmanızı sağlayan ücretsiz, gelişmiş bir içerik yönetim sistemidir.

Blog sitesi açmak, kişisel web sitesi kurmak, firmanın kurumsal sitesini yapmak yada E-ticaret sitesi kurmak isteyenler için hazırlanan bu kurs ile çok rahatlıkla isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bulunduğumuz dönemler içerisinde artık web siteleri kodlanmaktan çok WordPress ile yapılmaya başlandı. Bunun sebebi daha kısa sürmesiyönetiminin kolay olması ve tabi ki en güzel yanı ücretsiz olması…

O zaman başlamak için doğru yerdesiniz! A’dan Z’ye WordPress ile site kurmak kursu; üzerinde durduğumuz konu hakkında hiç deneyimi ve bilgisi olmayanlar için en baştan adım adım ilerleyerek kendi hayal ettikleri ve düşündükleri web sitelerini hayata geçirebilecekleri şekilde hazırlandı.

Bu kursta; alan adını (domain) ve hosting alıp sitenize herkesin nasıl erişebileceğini, sitenizi Google aramalarında nasıl göstereceğinizi ve nasıl üst sıraları (SEO) çıkaracağınızı tek tek detaylı bir şekilde anlatacağım.

Sadece WordPress’i değil sitenizin daha düzgün, temiz, hızlı, rahat kullanılması için gereken en çok kullanılan eklenti ve ayarları da edindiğim tecrübeler doğrultusunda sizlere aktarmaya çalışacağım.

Son olarak sitenizden nasıl gelir elde edebileceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağım. Ve tüm anlattıklarımı örneklerle destekleyeceğim.


 


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.