5 Adımda Etkili Sunum Teknikleri

udemy ücretsiz kurslar


Kısa Açıklama: Sunum Tekniklerinizin Etkisini 5 Adımda Artıran Yol Haritanız


Yayıncı: Evrim Kanbur


Kursun Detaylı Açıklaması:

Fikirlerinizi etkili bir şekilde yaymak, kitlelere ilham olmak ve insanları harekete geçirmek zorlu olsa da bunları başarmanın en iyi yolu topluluk önünde konuşma sanatı ve sunum becerilerinizi en etkili şekilde kullanmaktan geçiyor. Topluluk Önünde Konuşma ve Sunum Becerinizin etkinliğini artırdıkça kelimeleriniz, sesiniz, vücut diliniz, SİZ bir kadından bir adamda daha fazlasına dönüşüp adeta tutkunuzun, fikrinizin vücut bulmuş hali olacaksınız.

Günümüz koşullarında ister girişimci,  öğretmen, mühendis, isterseniz öğrenci ya da içerik üreticisi olun, maksimum etki yaratan sunum ve topluluk önünde konuşma  becerilerine ihtiyacınız var. Bu kursla birlikte sunum ve topluluk önünde konuşma becerinizin etkinliğini konuşmanıza uyguladığınız anda artıran 5 adımlık yol haritasını veriyorum.

BU 5 ADIMLIK TOPLULUK ÖNÜNDE KONUŞMA VE SUNUM TEKNİKLERİ AKSİYON PLANI KURSUNDA NELER ÖĞRENECEKSİNİZ

Bu mini kurs, topluluk önünde konuşma ve sunum becerilerinizin fark edilir derecede etkinliğini artıracak 5 adımlık bir aksiyon planını paylaşacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu aksiyon planı ile:

  • Herhangi bir durumda topluluk önünde konuşma ve sunum tekniklerinizin etkinliğini en hızlı şekilde artıran etkinliği kanıtlanmış 5 adım
  • Gerçek hayattan sunumlar üstünde vaka çalışması ve analizler

BU KURSA KİMLER KATILMALI?

  • Başlangıç seviyesinde olanlar,
  • Yaklaşmakta olan sunum ya da konuşmalarında etki alanlarını artırmak için bilgilerini tazelemek isteyen deneyimli konuşmacılar,
  • Sunum ve konuşmalarına son dokunuşları yapmak isteyenler

NEDEN BU KURSTA EĞİTMENİNİZ OLARAK BENİMLE YOLA ÇIKMALISINIZ?

Benim adım Evrim. Girişimciyim aynı zamanda Şangay’da uluslararası bir okulun İşletme Bölüm başkanı olarak işletme, ekonomi ve girişimcilik dersleri veriyorum. Şanghay’ın önde gelen üniversitelerinde yatırımcı sunumları dersleri veriyorum. Bir öğretmen ve girişimci olarak, her gün farklı büyüklükteki toplulukların önündeyim. Hem kurumsal şirketlerin ve komünitelerin etkinliklerinde hem de uluslararası girişimcilik etkinliklerinde konuşmalar yapıyorum. TEDx Çin’de 450 kişilik seyirciye ve aynı anda beni internetten canlı yayınla izleyen 500bin kişiye bir konuşma gerçekleştirdim. Farklı altyapılardan gelen kişilere topluluk önünde konuşma, sunum teknikleri ve yatırımcı sunumları ile ilgili birebir danışmanlık veriyorum. Daha detaylı bilgi için Eğitmen profilime ve Linkedin profilime göz atabilirsiniz.

Tecrübelerimi ve bilgilerimi sadece ders verdiğim sınıftaki öğrencilerimle sınırlı tutarak değil, sizinle, yani dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle de paylaşmak için kararlıyım. O yüzden, bu kursta eğitmeniniz olarak birlikte yola koyuluyoruz. Bu kurstan mezun olan bazı öğrencilerimin düşüncelerini de sizinle paylaşmak isterim: Bu kursta sunulan bilgiler ve eğitmenin öğretme tarzı öğrenme eğrisini hızlandırarak öğrenciye büyük avantaj sağlıyor. Kursta öğretilen detaylar ve tavsiyelerin yaptığım sunum ve konuşmalara son derece faydası oldu. Kursun müfredatı son derece profesyonel ve takibi kolaylaştıracak şekilde hazırlanmış. Eğitmen son derece bilgili ve güzel anlatımı ile kursu ilgi çekici kılıyor.

-Perihan Ülger, İstanbul

Evrim’in kurslarını çok seviyorum. Topluluk önünde konuşma sanatı ve sunum teknikleri kursunu Türkçe de yayınladığını duyunca hemen kayıt oldum. Eğitmen, her bir videonun arkasındaki emek, konuya hakimiyeti ve kurs içeriğini yapılandırma şekli ile çok keyifli bir öğrenme tecrübesi sunuyor. Kursta anlatılan teknik bilgilerin gerçek hayattan sunulan örnekler ve kendi tecrübesi ile harmanlanmasının benim becerilerimi geliştirmemde büyük faydası oldu. Sunum teknikleri ve topluluk önünde konuşma becerilerini geliştirmek isteyenlere bu kursu şiddetle öneririm.

-Gökçen Kurt, Singapur

Son derece ilham verici bir kurs. Gerçek hayattan verilen örneklerle eğitmenin çok net bir anlatım tarzı var.”

-Sinan Erk Mutafoğlu, Şanghay

Harika bir kurs! Örneklerle zenginleştirilen içerik son derece faydalı. Topluluk önünde konuşma sanatı ve sunum teknikleri benim için kişisel bir ilgi olmasına rağmen sunulan bilgileri hayatımın her alanında rahatlıkla kullanıyorum. Evrim’in açık ve net anlatımı ve öğretme tarzı kursu eğlenceli kılıyor.”

-Elif Atay, Bali

Sizleri, bu kursta anlatılan TED tarzı topluluk önünde konuşma sanatı ve etkili sunum tekniklerinden başarıyla mezun olmuş ve öğrendikleri bu bilgiler sayesinde kariyerlerinde daha da üst noktalara gelmiş öğrencilerimin arasında görmeyi diliyorum.  Konuşma sanatı ve sunum becerilerinizi bir üst seviyeye taşımak için ilk adımı atıp  bu kursa şimdi kayıt olun.


Bu kurs kimler için uygun:

Sunum ve topluluk önünde konuşma konusuna yeni başlayanlar
Yaklaşmakta olan sunum ya da konuşmalarında etki alanlarını artırmak için bilgilerini tazelemek isteyen deneyimli konuşmacılar
Sunum ve konuşmalarına son dokunuşları yapmak isteyenler

[boombox_download_button file_url=”” external_url=”https://www.udemy.com/course/5-admda-etkili-sunum-teknikleri/”]Kursu Al[/boombox_download_button]


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları, udemy ücretsiz kurs, udemy ücretsiz kursları, udemy ücretsiz kurslar için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: udemy nedir?, udemy ücretsiz kurslar, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar Haziran 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifikaBize Destek Olun!

Atakan Lafcı

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir