0

Kısa Açıklama: E-Ticarete başlamadan önce 2019′ da neler oldu? Hepsini tek tek ele aldığımız Webinar. Destek olmak için alabilirsiniz.


Yayıncı: Erkin Erol


Kursun Detaylı Açıklaması:

Bu videodaki amacım tamamen 2020 girişimcilerinin 2019 süreçlerinden geri kalmaması içindir. Kontrollü olarak süreçlerin nerede olduğunu, hangi markanın neler yaptığını ve sektörün neler yaptığına dair son gelişmeleri tek tek ele aldık. Sizler bu mesajlar içerisinde 2020 girişimlerinizde geriden gelmemiş olacaksınız. Dünya da olan son trend gelişmeler, Türkiye içerisinde olan son gündemler, minör rakam analizleri, devlerin son pozisyonları ve kobilerin dikkat etmesi gereken maddelerini tartıştık.


 


 

Ücretsiz Udemy Kursları, Bedava Udemy Kursları, udemy kursları için bizi takip etmeye devam edin.


 

Etiketler: Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar Nasıl bulunur, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz kurslar ekşi, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy bedava izleme, Günün ücretsiz udemy kursları, Haftanınücretsiz udemy kursları, Udemy ücretsiz kurslar nisan 2020, Udemy ücretsiz kurslar mart 2020, Udemy ücretli kursları ücretsiz indir, Udemy ücretsiz kurslar Donanım Haber, Udemy bedava kurs Alma, Udemy ücretsiz sertifika


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Mottomuz; Sizlere faydalı olacak içerikler sunmak. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.